جمعه , ۱۹ خرداد ۱۴۰۲
عسل کردستان

درباره ما

           راه در جهان یکی است و آن راه، درستی است.

درباره عسل گروس کردستان

عسل گروس کردستان با هدف ایجاد مجتمع تخصصی در زمینه تحقیق، تولید و بسته‌بندی عسل ارگانیک، سالم و طبیعی کندوی زنبور عسل به‌صورت غیر رسمی از سال ۱۳۸۶ پایه گذاری و آغاز به‌کار نمود.

این مجموعه پس از سال‌ها تجربه و تحقیق و با همکاری اساتید دانشگاه، متخصصین کشاورزی ارگانیک، تغذیه، طب سنتی و زنبورداری محصولات خود را به بازار عرضه نموده و تمامی تلاش خود را در زمینه طبیعی و ارگانیک بودن این محصولات به‌کار گرفته است.

محصولات عسل گروس کردستان از کندوهای منتخب جمع‌آوری شده و پس از طی آزمایش‌های کنترل کیفی و آنالیزهای غذایی و خواص درمانی در شرایط کاملا بهداشتی بسته‌بندی و در اختیار علاقه‌مندان به سلامت قرار می‌گیرد.

 

بیشتر بدانیم:

 

عسل گروس

 

عسل گروس کردستان بعنوان تولیدکننده خوشنام و دارای تخصص و تعهد در حیطه تولید محصولات عسل ارگانیک، سالم، طبیعی و فرآورده‌های جانبی آن در حال فعالیت بوده و امید است با حمایت مصرف‌کنندگان عزیز  به شرکتی مطرح در عرصه بین المللی تبدیل شود.

در حال حاضر این مجتمع “فقط عسل کاملا طبیعی” بسته‌بندی می‌نماید و بزودی محصولات ارگانیک نیز به سبد کالاهای خود اضافه خواهد نمود.

خدمات عسل گروس:

  1. ارائه عسل طبیعی به صورت مستقیم از زنبورستان عسل گروس
  2. معرفی انواع عسل ها و راه های تشخیص عسل طبیعی
  3. مشاوره تلفنی
  4. راه اندازی فارم زنبورداری
  5. آموزش پرورش زنبور عسل | آموزش زنبورداری
  6. عرضه تجهیزات زنبورداری

لطفا در صورت داشتن هر گونه پیشنهاد همکاری و یا انتقاد و پیشنهاد با ما تماس بگیرید. ما می‌دانیم که همواره در راه پیشرفت به کمک دیگران نیاز داریم و هیچ‌گاه تمامی ایده‌های خوب به ذهن ما نمی‌رسد.

اگر پیشنهادی دارید، با ما تماس بگیرید.

 

هدفی جز خدمت و سلامتی مردم نداریم و در این راه ثابت قدم بودیم و می‌مانیم.